انجام پایان نامه معماری

آموزش انجام پایان نامه ارشد و دکتری معماری

آموزش انجام پایان نامه ارشد و دکتری معماری

موسسه آسان مشاور با هدف آموزش و مشاوره ی پایان نامه معماری در مقطع ارشد و دکتری در همه ی گرایش ها مطابق با استانداردهای بالا و موضوعات تخصصی دانشجویان عزیز را پشتیبانی کامل می کند.

پيشينه معماری ايران به حدود هزار سال پيش از اسلام مي‌رسد و پس از ظهور اين دين نيز تاکنون شاهد بيش از هزار و چهارصد سال معماري ايراني- اسلامي هستيم. از قديم‌الايام معماری ايران داراي دو نظام کلي آموزش بوده است. يکي از اين دو، نظام آموزش سنتي  معماری است، که ريشه در قرون و اعصار دارد و انتقال اطلاعات و مفاهيم در آن به‌صورت سينه به سينه، مديدي و مدادي انجام پذيرفته است و نظام دوم، با ظهور مدارس معماری در ايران و تحت عنوان نظام آموزشي آکادميک و کلاسيک بوجود آمده است. اين در حالي است که معمار معاصر را محصول آموزش دانشکده‌هاي  معماری امروزي و معمار گذشته را حاصل آموزش سنتي معماري مي‌پنداريم. از این رو تحصیلات تکمیلی در رشته معماری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

آموزش انجام پایان نامه معماری برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری معماری در کلیه گرایش ها توسط دپارتمان آموزشی و مشاوره ای موسسه آسان مشاور قابل پشتیبانی میشود.

تیم تخصصی آسان مشاور با بهره گیری از تجربه ی محققین و اساتید، به آماده سازی موضوعات  پایان نامه در رشته مهندسی معماری به صورت حرفه ای  همراه با مقالات پژوهشی پرداخته است.

 موسسه آسان مشاور در گرایش های زیر خدمات آموزشی و مشاوره ای به دانشجویان در مقاطع ارشد و دکتری ارائه می کند.

  • معماری پایدار
  • انرژی معماری
  • معماری فناوری
  • طراحی مسکن
  • طراحی فضاهای اموزشی و فرهنگی
  • طراحی فضاهای بهداشتی و درمانی
  • معماری منظر
  • طراحی داخلی

و گرایش ها و زمینه های مختلف دیگر

کافیست سفارش خود را برای ما فرستاده و منتظر پیگیری از طرف ما بمانید .

به دو روش میتوانید خدمات مورد نیازتان را ازما بخواهید. اگر شما موضوع خاصی را برای مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد  معماری در نظر دارید آن را برای ما بفرستید تا بعد از بررسی زمان و هزینه مشاوره انجام پایان نامه به شما اطلاع داده شود  و اگر موضوعی را مد نظر ندارید زمان و گرایش تحصیلی خود را به ما اعلام کنید تا برای آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری معماری بهترین موضوعات به شما پیشنهاد شوند.

از طریق کانال تلگرامی یا شماره تماس های زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.

دفتر مرکزی

۶۶۱۲۷۳۰۸ (۰۲۱)

۶۶۱۲۷۳۱۵ (۰۲۱)

۰۹۱۹۸۹۹۵۴۹۳

۰۹۱۹۸۹۹۵۴۹۶

iran.project7@gmail.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *