پایان نامه حسابداری

آموزش انجام پایان نامه حسابداری

آموزش انجام پایان نامه حسابداری

حسابداري يک سيستم است که در آن فرآيند جمع آوري، طبقه بندي، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهيه گزارشهاي مالي و صورتهاي حسابداري در شکل ها و مدلهاي خاص انجام مي گيرد. کارشناسی ارشد رشته حسابداری به منظور آموزش تخصصی حسابداری به دانشجویانی که درآینده در حرفه حسابرسی یا مشاغل مختلف حسابداری در موسسات بازرگانی، صنعتی و دولتی مشغول کار خواهند شد، تدوین گردیده است.

گروه پژوهشی آسان مشاور با داشتن بیش از صد پژوهشگر در رشته حسابداری اقدام به انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری از مرحله تعیین موضوع تا انجام پایان نامه به طور کامل نموده است. این مجموعه شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است.

گروه پژوهشی آسان مشاور با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری حسابداری، حسابرسی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

در واقع آسان مشاور در تلاش است با بهره گیری از ذهن خلاق متخصصین خود خدماتی متفاوت، ارزشمند و مفید را به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری حسابداری ارائه نماید. برخی از خدماتی که در این موسسه به دانشجویان و محققین عزیز در انجام پایان نامه حسابداری ارائه می گردند عبارتند از:

  • انتخاب موضوع و مقاله بیس برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری
  • ارتباط مستقیم دانشجو و پژوهشگر و خدمات آموزش مرحله به مرحله به صورت آموزش انجام پایان نامه حسابداری
  • رفع اصلاحات پایان نامه حسابداری از ابتدا تا بعد از دفاع پایان نامه ارشد حسابداری
  • ارائه تمامی فایل های نرم افزاری استفاده شده در انجام پایان نامه ارشد حسابداری و آموزش و پشتیبانی صحت فایل های پروژه از ابتدا تا مرحله تایید بعد از دفاع

شما برای بهره گیری از خدمات آسان مشاور با مراجعه به بخش ثبت سفارش  فرم سفارش را پر کرده و با رسیدن سفارش همکاران در بخش پشتیبانی سفارش شما را بررسی میکنند و نتیجه را از طریق ایمیل، تماس تلفنی و تلگرام اعلام خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *